Yeni Reduced price! Extreme Ağları I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX ile uyumlu DDM 1310nm 10 km SFP Alıcı-verici modülü SFP Daha büyük görüntüle

Extreme Ağları I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX ile uyumlu DDM 1310nm 10 km SFP Alıcı-verici modülü SFP

₺40.86

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Marka Adı SMTE
Model Numarası I-MGBIC-GLX
Condition New and OEM

SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoş geldiniz. Biz fiber optik ürünleri her türlü yaşıyorsanız. Eğer lütfen bize ulaşın olamazdı ürünleri bulmak online istediğiniz ne.
Biz biz kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak. Bizim tüm ürünleri garanti 1 yıl. Biz hızlı ve güvenli yolu ile ürünleri gemi sağlamak için size. Eğer herhangi bir soru veya sorun ürünleri aldıktan sonra ürün, bizim müşteri hizmetleri temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz en tatmin edici sunacak sonucu. Teşekkür ederim.
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Etiketler: Ucuz Extreme Ağları I MGBIC GLX 1000BASE LX ile uyumlu DDM 1310nm 10 km SFP Alıcı verici modülü SFP, Yüksek Kalite Extreme Ağları I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX ile uyumlu DDM 1310nm 10 km SFP Alıcı-verici modülü SFP, Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Extreme Ağları I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX ile uyumlu DDM 1310nm 10 km SFP Alıcı-verici modülü SFP

Extreme Ağları I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX ile uyumlu DDM 1310nm 10 km SFP Alıcı-verici modülü SFP

SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoş geldiniz. Biz fiber optik ürünleri her türlü yaşıyorsanız. Eğer lütfen bize ulaşın olamazdı ürünleri bulmak online istediğiniz ne. Biz biz kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak. Bizim tüm ürünleri garanti 1 yıl. Biz hızlı ve güvenli yolu ile ürünleri gemi sağlamak için size. Eğer herhangi bir soru veya sorun ürünleri