Yeni Reduced price! Motosiklet, Atv, USB Hava Bar Kelepçe veya Panel Montaj 2.1 Amp Çift Bağlantı USB Şarj (Mavi ışık) Daha büyük görüntüle

Motosiklet, Atv, USB Hava Bar Kelepçe veya Panel Montaj 2.1 Amp Çift Bağlantı USB Şarj (Mavi ışık)

₺45.40

-13 %

₺52.77

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Ürün Yükseklik 2.6cm
Model Adı SZ-DHBH-I016340
Ürün Genişlik 3.3cm
Özellikler Power Plug Adapter
Araç Marka Universal
Ürün Uzunluk 9.1cm
Malzeme Türü plastic
Harici Test Sertifikasyon CE
öğe Türü Cigarette Lighter


2-port açılıyor için USB Yardımcı Soket olduğunu ve/veya şarj taşınabilir USB cihazlar Için iPod/MP3 çalar, GPS, iPhone ve diğer benzer cihazlar.
bu ekstra rahatlık için Yardımcı Soket İki USB güç fişleri vardır. 2-USB güç çıkışları. 2.1 amper tek kullanım, 1 amp her liman çift kullanın.
sen tel bu üniteyi herhangi 12 volt DC elektrik sistemi.
12-24 Volt DC sistemi doğrudan bağlanmak. kelepçe 22mm takılır (7/8 inç) çap gidon, çerçeve veya aksesuar bar.
ücretleri: Apple iPhone, Apple iPod, iPad, Blackberry, Garmin GPS, Droid, Samsung, HTC EVO, GoPro Hero, GoPro Hero3 ve Vholdr kask cams. 2-port açılıyor için USB Yardımcı Soket olduğunu ve/veya şarj taşınabilir USB cihazlar Için iPod/MP3 çalar, GPS, iPhone ve diğer benzer cihazlar. bu ekstra rahatlık için Yardımcı Soket İki USB güç fişleri vardır. 2-USB güç çıkışları. 2.1 amper tek kullanım, 1 amp her liman çift kullanın. sen tel bu üniteyi herhangi 12 volt DC elektrik sistemi. 12-24 Volt DC sistemi doğrudan bağlanmak. kelepçe 22mm takılır (7/8 inç) çap gidon, çerçeve veya aksesuar bar. ücretleri: Apple iPhone, Apple iPod, iPad, Blackberry, Garmin GPS, Droid, Samsung, HTC EVO, GoPro Hero, GoPro Hero3 ve Vholdr için kask cams.2-port USB Yardımcı Soket olduğunu açılıyor ve/veya şarj taşınabilir USB cihazlar Için iPod/MP3 çalar, GPS, iPhone ve diğer benzer cihazlar.

Etiketler: Ucuz Motosiklet, Atv, USB Hava Bar Kelepçe veya Panel Montaj 2.1 Amp Çift Bağlantı USB Şarj (Mavi ışık), Yüksek Kalite Motosiklet, Atv, USB Hava Bar Kelepçe veya Panel Montaj 2.1 Amp Çift Bağlantı USB Şarj (Mavi ışık), Çin Sigara Çakmağı Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Motosiklet, Atv, USB Hava Bar Kelepçe veya Panel Montaj 2.1 Amp Çift Bağlantı USB Şarj (Mavi ışık)

Motosiklet, Atv, USB Hava Bar Kelepçe veya Panel Montaj 2.1 Amp Çift Bağlantı USB Şarj (Mavi ışık)

2-port açılıyor için USB Yardımcı Soket olduğunu ve/veya şarj taşınabilir USB cihazlar Için iPod/MP3 çalar, GPS, iPhone ve diğer benzer cihazlar. bu ekstra rahatlık için Yardımcı Soket İki USB güç fişleri vardır. 2-USB güç çıkışları. 2.1 amper tek kullanım, 1 amp her liman çift kullanın. sen tel bu üniteyi herhangi 12 volt DC elektrik sistemi. 12-24